Ekspert IT ds Bot VoiceBot Chatbot - Warsawa, Polska - Randstad Polska Sp. z o.o.

    Randstad Polska Sp. z o.o.
    Randstad Polska Sp. z o.o. Warsawa, Polska

    Znalezione w: Adzuna PL C2 - 1 tydzień temu

    Randstad Polska Sp. z o.o. background
    Technologia / Internet

    Dla naszego klienta z sektora transportu poszukujemy Eksperta ds. botów. Firma ta obsługuje tysiące osób i jest liderem w swojej branży. Rozwój i modernizacja usług, w tym botów (VoiceBot/Chatbot) jest jednym z kluczowych zadań na ten rok. Poszukujemy osób zmotywowanych i gotowych na wyzwania zawodowe.

    Oferujemy:
    • kontrakt B2B (na okres 6 mcy z możliwością przedłużenia)
    • szkolenia techniczne
    • możliwość rozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji
    • możliwość uczestniczenia w rozwoju i budowaniu strategii
    • pracę pełną wyzwań w dynamicznym środowisku
    • pracę na odpowiedzialnym i strategicznym stanowisku
    Zadania:
    • spisanie obowiązujących procesów, które można zautomatyzować poprzez zastosowanie Bota
    • walidacja rynku i przedstawienie ofert, które dotyczą możliwości zastosowania Botów
    • przygotowanie wymagań i dokumentacji w tym OPZ (opis przedmiotu zakupu)
    • przygotowanie i nadzór nad RFI
    • zebranie, opracowanie materiału, przygotowanie dokumentacji do przeprowadzenia postępowania zakupowego (szacowanie na podstawie RFI, projekt umowy, załączniki do umowy)
    Oczekujemy:
    • doświadczenia we wdrażaniu systemów IT wykorzystujących elementy AI (chat/voicebot)
    • znajomości i rozumienia algorytmów ML
    • umiejętności modelowania procesów CI/CD oraz pipeline'ow do trenowania i automatyzacji BOT'ów
    • znajomości zasad projektowania i architektury systemów Telco/IT klasy Enterpise z wykorzystaniem standardów technicznych TOGAF, eTOM, SOA), IT governance (ITIL/CMMI/COBIT)
    • znajomości zagadnień i narzędzi do przetwarzania i generowania głosu (NLP/NLU/NLG)
    • znajomości zagadnień kierowania połączeniami głosowymi w środowiskach Customer Center, IVR, VPABX w technologii pakietowej (SIP) oraz komutowanej (PSTN/ISDN)
    • znajomości metodologii testowania aplikacji, systemów IT, przygotowania strategii testów, przypadków testowych, planu testów, wykonywanie testów z użyciem typowych narzędzi (Selenium, Zefir, Jira, Testlink, Redmine, inne)
    • umiejętności projektowania dashbord'ów nadzorujących działanie procesów z uwzględnieniem KPI
    • wiedza na temat procedur przetargowych SIWZ/RFP/RFQ/zamówień publicznych obowiązujących na polskim rynku
    • negocjacja kontraktów, umów wdrożenia i wsparcia powdrożeniowego systemów IT

    Mile widziane:

    • realizacja co najmniej 5 projektów technicznych z obszaru telekomunikacji i informatyki (o różnym poziomie złożoności, czasu trwania, budżecie).
    • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami i budżetami przekraczającymi wartość ~ 1milion PLN

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia