Specjalista ds sprzedaży usług IT - Twarda , Warszawa, Polska - LINKSET sp. z o.o.

    LINKSET sp. z o.o.
    LINKSET sp. z o.o. Twarda , Warszawa, Polska

    2 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Sprzedaż

    Zapraszamy do współpracy z firmą, która dostarcza nowoczesne rozwiązania IT, oferuje produkty najlepszych firm technologicznych na świecie i stawia duży nacisk na jakość obsługi swoich klientów oraz partnerskie podejście. Jesteśmy grupą doświadczonych profesjonalistów posiadających doświadczenie w branży IT.

    Twój zakres obowiązków:

    • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych, sprzedaż usług outsourcingu oraz produktów IT
    • organizowanie spotkań handlowych z udziałem działu technicznego
    • przygotowanie pełnego researchu o kliencie
    • skuteczne docieranie do osób decyzyjnych w organizacjach
    • budowanie długoterminowych relacji z klientami

    Nasze wymagania:

    • doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedaży usług i/lub rozwiązań IT dla B2B
    • postawa ukierunkowana na osiąganie postawionych celów sprzedażowych i rozwój
    • umiejętności interpersonalne umożliwiające nawiązywanie kontaktów również telefonicznych
    • inicjatywa, konsekwencja i skuteczność w działaniu
    • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym

    To oferujemy:

    • wynagrodzenie podstawowe + prosty i bardzo atrakcyjny system prowizyjny
    • możliwość rozwoju w ciekawej branży
    • nowoczesne narzędzia do pracy
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów
    • dużą samodzielność w działaniach
    • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

    Benefity:

    • prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • elastyczny czas pracy
    • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • The Software House Twarda , Warszawa, Polska W pełnym wymiarze godzin

    O nas · The Software House to jedna z najlepiej ocenianych ) i najszybciej rosnących firm programistycznych w Europie (Financial Times Tworzymy firmę, którą kochają klienci – większość z nich zostaje z nami na lata, a 95% z nich poleca nas jako godnego zaufania partnera technolog ...

  • The Software House

    Key Account Manager

    1 tydzień temu

    The Software House Twarda , Warszawa, Polska W pełnym wymiarze godzin