Szczecinek

    Specjalista ds. sprzedażySales specialist - Szczecinek, Polska - Kronospan

    Kronospan
    Kronospan Szczecinek, Polska

    22 godziny temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Opis stanowiska

    Nazwa stanowiska

    Specjalista ds. sprzedaży/Sales specialist

    Rodzaj zatrudnienia

    Pełny etat

    O nas

    Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.
    Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:

    Specjalista ds. sprzedaży – jęz. niemiecki

    Miejsce pracy: Szczecinek

    Twój zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie ofert handlowych, miesięcznych budżetów oraz cenników dla obsługiwanych klientów;

    • Koordynowanie procesu realizacji zamówienia handlowego – przyjęcie zamówienia, zorganizowanie wysyłki towaru do klienta, przygotowanie dokumentów związanych z załadunkiem towaru;

    • Obsługa klientów przydzielonego rynku - prowadzenie rozmów handlowych;

    • Uczestnictwo w targach branżowych.

    Nasze wymagania:

    • Znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny;

    • Wykształcenie wyższe;

    • Doświadczenie w obszarze sprzedaży i obsłudze klienta;

    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office;

    • Prawo jazdy kat. B;

    • Otwartość i umiejętność budowania relacji z klientem;

    • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu.

    Co oferujemy

    • Praca w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

    • System nagród miesięcznych;

    • Opieka mentora podczas procesu onboardingu;

    • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;

    • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

    • Nielimitowany dostęp do nowoczesnej siłowni zakładowej.

    #LI-SŁ1