Operator CNC FREZER - Radom, Polska - RADMOT Sp. z o.o.

    RADMOT Sp. z o.o.
    RADMOT Sp. z o.o. Radom, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 tydzień temu

    Opis

    RADMOT Sp. z o. o. z siedzibą w Woli Gutowskiej, Jedlińsk

    Produkcja części metalowych metodami obróbki skrawaniem CNC to nasza pasja od prawie 40 lat. Mamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w regionie. Zatrudniamy już 200 pracowników i cały czas się powiększamy.
    Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami

    Operator CNC FREZER / TOKARZ – możliwość przyuczenia do zawodu

    Miejsce pracy: Radom

    Jakie będą Twoje zadania:

    • Przygotowanie obrabiarki CNC do produkcji części w oparciu o dokumentację technologiczną,
    • Produkowanie części zgodnie z rysunkiem technicznym,
    • Kontrola jakości wykonanego wyrobu i weryfikacja jego zgodności,
    • Praca w systemie 3 zmianowym.

    Dołączając do nas zyskasz:

    • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) oraz korzystne warunki pracy,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i stałego rozwoju,
    • Profesjonalne szkolenia oraz wsparcie naszych pracowników,
    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności + premia regulaminowa,
    • Dodatki za pracę w nadgodzinach oraz za pracę w godzinach nocnych,
    • Pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, firmowe imprezy i prezenty, parking),
    • Płatny system poleceń pracowniczych, premia frekwencyjna,
    • Nowoczesne zaplecze technologiczne i pracę na najnowocześniejszym parku maszynowym,
    • Przyjazną atmosferę oraz zgrany i doświadczony zespół.

    Mile widziane :

    • Znajomości rysunku technicznego,
    • Znajomości narzędzi pomiarowych i skrawających,
    • Doświadczenie minimum 2 lata,
    • Umiejętność obsługi frezarki CNC z jednym z systemów sterowania: Heidenhain, Sinumerik lub Fanuc,
    • Umiejętność obsługi tokarki CNC z jednym z systemów sterowania: Sinumerik lub Fanuc.