Specjalista/-tka ds. HR - Lesser Poland Voivodeship, Polska - InPost

    InPost
    Inpost background
    Opis

    Twoje zadania:

  • prowadzenie procesów rekrutacji end-to-end na stanowiska w przydzielonym obszarze
  • aktywny udział w procesach wpływających na doświadczenia kandydata/pracownika, takich jak: onboarding, pulse check, exit interview
  • wsparcie merytotyczne Biznesu w zakresie prowadzonych procesów, w szczególności Hiring Managerów w procesach rekrutacyjnych
  • współpraca z HR Business Partnerami w zakresie realizacji strategii HR w przydzielonym obszarze
  • proponowanie i wdrażanie automatyzacji usprawniających działanie zespołu/obszaru
  • raportowanie prowadzonych działań zgodnie z obowiązującymi standardami
  • współpraca z innymi zespołami w ramach Biura HR
  • To, czego potrzebujemy od Ciebie:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w obszarze finansów lub pokrewnym
  • doświadczenie w pracy z systemem ATS
  • praktyczna znajomość technik wyszukiwania kandydatów
  • rozwinięte zdolności komunikacyjne, w tym budowania i utrzymywania pozytywnych relacji
  • umiejętność analizy danych, wyciągania wniosków i rekomendowania działań
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • samodzielność, terminowość i odpowiedzialność
  • otwartość na pracę w bardzo dynamicznym i zmiennym środowisku. Myślimy OUT OF THE BOX i dzięki temu osiągamy ponadprzeciętne rezultaty. Zależy nam także, abyś odnalazł/a się w zwinnym świecie InPostu. Pracujemy szybko i lubimy to. Projekty nigdy się nie kończą, a to, co możemy Ci zagwarantować to fakt, że zdecydowanie nigdy nie będziesz się nudzić
  • To, co zapewniamy:

  • pracę w innowacyjnej firmie technologicznej o międzynarodowym zasięgu, która jest liderem branży logistycznej w Polsce
  • możliwość poszerzania kompetencji oraz zdobywania nowych
  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością
  • system kafeteryjny z możliwością wyboru benefitów, z których chcesz korzystać (np. Multisport, opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia i wiele więcej)
  • platformę e-learningową ze szkoleniami w formie filmów, magazynów, zadań i quizów
  • program rekomendacji pracowniczych
  • możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych, takich jak wolontariat InPost InHelp, Szlachetna Paczka czy wydarzenia sportowe (np. biegi sztafetowe)