Programista systemy uzbrojenia - Poligonowa , Warszawa, Polska - PIT-RADWAR S.A.

    PIT-RADWAR S.A.
    PIT-RADWAR S.A. Poligonowa , Warszawa, Polska

    6 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet

    Głównym celem stanowiska jest wytwarzanie oprogramowania w obszarze systemów uzbrojenia, w tym oprogramowania integrującego i sterującego oraz oprogramowania w dziedzinie modelowania i symulacji.

    Zadania:

    • tworzenie i utrzymywanie kodu oprogramowania w języku C/C++/Python, w szczególności oprogramowania w obszarze modelowania i symulacji systemów uzbrojenia,
    • implementacja i wdrażanie nowych rozwiązań i produktów,
    • weryfikowanie kodu, znajdowanie i raportowanie ewentualnych błędów oraz wprowadzanie potrzebnych poprawek,
    • optymalizacja, rozwój, doskonalenie i aktualizowanie istniejącego oprogramowania,
    • opracowywanie i przeprowadzanie testów developerskich,
    • bieżące przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji o charakterze technicznym,
    • pozostawanie na bieżąco z rozwojem stosowanych technologii i śledzenie branżowych nowinek.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe informatyczne, elektroniczne lub pokrewne,
    • doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku C/C++/Python pod systemami Windows/Linux,
    • dobra znajomość architektury systemów Windows/Linux (Debian/Ubuntu),
    • znajomość protokołów sieciowych TCP, UDP, Multicast,
    • znajomość systemu wersjonowania GIT,
    • znajomość środowiska Jira/Confluence,
    • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej (poziom B2),
    • doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 3 lata.

    Mile widziane:

    • znajomość programowania w MATLAB/Simulink,
    • znajomość programowania wielowątkowego,
    • znajomość biblioteki Qt5, OpenCV i programowania układów GPU,
    • znajomość inżynierii oprogramowania oraz standardu UML,
    • podstawowa wiedza z obszaru modelowania i symulacji w tym metod SIL, MIL i HIL.

    Oferujemy:

    • ciekawą, odpowiedzialną, ambitną oraz stabilną pracę,
    • stały rozwój kompetencji oraz specjalistycznej wiedzy dzięki działaniu w zespole profesjonalistów oraz rozbudowanemu systemowi szkoleń,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do karty Multisport, Medicover Sport, dostęp do internetowej poradni psychologicznej, atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych),
    • dostęp do najnowocześniejszej technologii,
    • dofinansowanie kształcenia na studiach wyższych, podyplomowych i doktoranckich,
    • możliwość realizacji prac doktorskich z zakresu tematyki badawczej firmy,
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się czołowej firmie badawczo-rozwojowej branży zbrojeniowej w Polsce.