Ostaszewo

    Brygadzista Magazynów - Ostaszewo, Polska - Apator

    Apator
    Apator Ostaszewo, Polska

    5 godzin temu

    Opis
    Brygadzista Magazynów

    Aktualnie do Spółki Apator SA zlokalizowanej w Ostaszewie k. Torunia poszukujemy Członka Zespołu na stanowisko:

    Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnienie wysokiej jakości i standardów zgodnych z wymaganiami innych działów
  • Nadzór nad prowadzeniem gospodarki magazynowej wydziału i kooperacji ( przyjęcia, wydania, magazynowanie, dostawy)
  • Nadzór nad realizacją wydań materiałów na produkcję
  • Opisywanie faktur i wystawianie zamówień
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad Lean Manufacturing i 5S
  • Informowanie pracowników o treści aktów normatywnych i dokumentów systemu zarządzania
  • Ocenianie kompetencji podległych pracowników
  • Nadzór i uczestnictwo w inwentaryzacjach ciągłych oraz okresowych
  • Organizacja i przydzielanie codziennych zadań podległym pracownikom
  • Jesteś idealnym kandydatem jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu logistyki lub kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Magazyniera
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość zagadnień z obszaru gospodarki magazynowej wraz z obsługą programów magazynowych
  • Bardzo dobrą znajomość MS Office
  • Determinację i zaangażowanie w dążeniu do wyznaczonego celu
  • To oferujemy:

  • Oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji
  • Pracę w systemie III-zmianowym
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym + premie+ podwyższony dodatek za zmiany nocne
  • Realne możliwości rozwoju w organizacji
  • Proces efektywnego wdrożenia stanowiskowego, który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty i wdrożyć się szybko w obowiązki
  • Benefity:

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Brak dress code'u
  • Dodatkowe świadczenia socjalne