Kraków

    Technik serwisu mobilnego - Kraków, Polska - STRABAG PFS

    STRABAG PFS
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Aufgaben

  • utrzymanie ruchu urządzeń; nadzorowanie i wykonywanie przeglądów napraw urządzeń i instalacji obiektowych ( w tym: klimatyzacji, grzewczych, wentylacyjnych, wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych) na obszarze województwa małopolskiego i podkarpackiego
  • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych, zlecanie usuwania awarii
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych
  • Qualifikationen

  • wykształcenie techniczne
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisk
  • mile widziane doświadczenie w przeglądach i naprawie instalacji klimatyzacji
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1 E do 1 kV, Gr2,Gr3 – mile widziane
  • certyfikat F-Gaz – mile widziane
  • prawo jazdy kat. B, mobilność
  • sumienność, samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • Wir bieten

    •stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
    •opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia, MultiSport
    •ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • SPIE Building Solutions Sp. z o.o.

    Technik Serwisu Mobilnego

    2 tygodnie temu

    SPIE Building Solutions Sp. z o.o. małopolskie, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania:wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym, hydraulicznym, mechanicznym lub pokrewnym; · dyspozycyjność do pracy podczas trwania dyżuru serwisu technicznego; · doświadczenie na podobnym stanowisku (budynki biurowe, magazynowo – biurowe lub logistyczne); · znajomość ...