Technolog produkcji - Księdza Hugona Kołłątaja /, Opole, Polska - Paretti

    Paretti
    Paretti Księdza Hugona Kołłątaja /, Opole, Polska

    15 godzin temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Księgowość / Finanse
    Opis

    Opis stanowiska:

    • Przygotowanie opracowań dotyczących walidacji parametrów, pozwalających na wprowadzanie zmian w procesie technologicznym celem optymalizacji.
    • Wsparcie w przygotowywaniu i przeprowadzaniu prób technologicznych.
    • Wsparcie w opracowywaniu i aktualizacji dokumentacji technologicznej, receptur oraz instrukcji/procedur.
    • Zbieranie i weryfikacja danych umożliwiających wykonanie kalkulacji cenowych nowych produktów.
    • Analiza oraz prowadzenie działań usprawniających proces pod kątem minimalizacji strat materiałowych i wydajnościowych oraz inicjowanie i uczestnictwo w projektach związanych z tą tematyką.

    Wymagania stanowiska:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane: technologia żywności, inżynieria przem.spoż.
    • Znajomość przepisów prawa żywnościowego w Polsce i UE.
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
    • Umiejętność analizy i interpretacji wyników.
    • Zdolność logicznego i analitycznego myślenia.
    • Znajomość HACCAP, ISO

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie nastawionej na rozwój pracowników
    • Podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie nowych uprawnień
    • Dobre wynagrodzenie
    • Pakiet benefitów: dofinansowanie dojazdu do pracy, kartę MultiSport, kartę LUX MED, dofinansowanie do nauki.