Miejsca pracy

    Elektryk – Instalacje - Jasło, Polska - Nowy Styl

    Nowy Styl
    Nowy Styl Jasło, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis
    Twój zakres obowiązków:

    eksploatacja w zakresie obsługi, konserwacji, remontu, montażu i kontrolno-pomiarowym urządzeń, instalacji i sieci energetycznych,

    analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości ruchu urządzeń , instalacji i sieci energetycznych,

    prowadzenie książek ruchu i raportów pracy urządzeń, instalacji i sieci energetycznych.

    Nasze wymagania:

    uprawnienia kwalifikacyjne grupy E1 do 1 kV,

    brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości powyżej 3 m,

    podstawowa wiedza na temat układów zasilania i sterowania elektrycznego maszyn oraz układów napędowych,

    umiejętność korzystania z dokumentacji elektrycznej (schematów połączeń),

    prawo jazdy kat. B,

    podstawowa znajomość obsługi komputera.

    Mile widziane:

    wykształcenie zasadnicze lub średnie elektryczne,

    doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka min. 5 lat,

    ogólna znajomość zagadnień z ciepłownictwa i ogrzewnictwa,

    uprawnienia kwalifikacyjne grupy E2 i E3,

    uprawnienia UDT do obsługi urządzeń transportu bliskiego (zwyżka – podest ruchomy, wciągnik elektryczny),

    umiejętność pracy w zespole, kreatywność,

    dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej

    różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją

    profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu

    benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

  • Nowy Styl Jasło, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Nasze wymagania:uprawnienia kwalifikacyjne grupy E1 do 1 kV, · brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości powyżej 3 m, · podstawowa wiedza na temat układów zasilania i sterowania elektrycznego maszyn oraz układów napędowych, · umiejętność korzystania z dokumentacji ele ...