Gniezno

    Szwaczka / Szwacz - Gniezno, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background

    Szukasz pracy od zaraz? Masz już doświadczenie w pracy jako szwaczka / szwacz?

    Nie zwlekaj Aplikuj

    Miejsce pracy: Mnichowo (koło Gniezna)

    oferujemy

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
    • pracę w systemie 1-zmianowym
    • wynagrodzenie podstawowe + premię za wyniki

    zadania

    • obsługa maszyn szwalniczych

    oczekujemy

    • doświadczenia
    • dbałości o jakość wykonywanych elementów i powierzony sprzęt
    • umiejętność pracy w zespole

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Randstad

    Szwaczka / Szwacz

    4 dni temu

    Randstad Mnichowo, Polska TEMPORARY

    Szukasz pracy od zaraz? Masz już doświadczenie w pracy jako szwaczka / szwacz? · Nie zwlekaj Aplikuj · Miejsce pracy: Mnichowo (koło Gniezna)oferujemy · zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową · pracę w systemie 1-zmianowym · wynagrodzenie podstawowe + premię za wynik ...