Rzeszów

    Paid Social Specialist - Rzeszów, Polska - MPP | Cyfrowa Foto

    MPP | Cyfrowa Foto
    MPP | Cyfrowa Foto Rzeszów, Polska

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 4 dni temu

    W pełnym wymiarze godzin Marketing / Reklama / Public Relations

    W MPP | Cyfrowa Foto wspólnie tworzymy środowisko dla ludzi z pasją.

    Działamy w obszarze druku cyfrowego, fotografii i nowoczesnego introligatorstwa, rozwijając takie marki jak Colorland, nPhoto, Uwolnij Kolory, Decor Mint, Artibo czy Presejo. Każdego dnia dostarczamy naszym klientom na całym świecie to, co najważniejsze - uchwycone wspomnienia i utrwalone emocje. Zawsze perfekcyjnej jakości i zawsze przykładając maksimum uwagi do tego, aby nie tylko nasz produkt, ale także doświadczenie zakupowe były dla każdej osoby wyjątkowe.

    Obecnie poszukujemy doświadczonej osoby, która zajmie się prowadzeniem i optymalizowaniem kampanii Meta Ads.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • samodzielne planowanie i realizowanie kampanii w mediach społecznościowych,
    • głównie Facebook i Instagram-od tworzenia przez optymalizację do raportowania
    • opracowywanie koncepcji i założeń strategicznych dla kampanii
    • praca z narzędziami do monitorowania i analizy danych
    • analiza kampanii pod kątem jej efektywności
    • przygotowywanie raportów i rekomendacji
    • ścisła współpraca z działem marketingu oraz innymi działami w firmie

    POSZUKIWANE KOMPETENCJE

    • minimum roczne doświadczenie w projektowaniu, prowadzeniu i optymalizacji kampanii Meta Ads
    • umiejętność analizowania i raportowania prowadzonych działań
    • umiejętność wnioskowania na podstawie danych
    • kreatywne podejście do reklamy Meta Ads
    • umiejętność formułowania rekomendacji dotyczących przyszłych kampanii (kreacji, sposobu prowadzenia kampanii itp.)
    • zainteresowanie marketingiem internetowym
    • znajomość dobrych praktyk marketingowych

    OFERUJEMY

    • pracę pełną wyzwań z ludźmi, którzy lubią to co robią
    • udział w interesujących projektach
    • duże pole do generowania i wdrażania pomysłów usprawniających pracę danego obszaru
    • partnerską relację ze współpracownikami i nieformalną atmosferę pracy
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pakiet benefitów ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, Multisport)
    • pracę stacjonarną lub hybrydową w nowoczesnym biurze w Zaczerniu k. Rzeszowa

  • Elite Crew Sp. z o.o.

    Marketing Specialist

    Znalezione w: Talent PL Premium - 3 dni temu

    Elite Crew Sp. z o.o. Rzeszów, Polska

    · Marketing Specialist : On-Site: Rzeszów at Elite Crew Sp. z o.o. | softgarden · View job here Marketing Specialist : On-Site: Rzeszów · Full Time · Rzeszów, Polska · With Professional Experience · 1/29/24 · If you are a capable, creative and ambitious professional with a pas ...

  • Kronospan

    Specjalista ds. marketingu i PR Grafik kreatywny

    Znalezione w: Talent PL Premium - 4 dni temu

    Kronospan Pustków, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Opis stanowiska · Nazwa stanowiska · Specjalista ds. marketingu i PR / Grafik kreatywny / Marketing and PR specialist / Creative graphic desi · Rodzaj zatrudnienia · Pełny etat · O nas · Kronospan HPL poszukuje osób, które mają ambicje pracować dla tak dużej i prężnie rozwija ...