Bobowa

    Kontroler jakości w branży spożywczej - Bobowa, Polska - EWL Solutions PSA

    EWL Solutions PSA
    EWL Solutions PSA Bobowa, Polska

    17 godzin temu

    To ludzie stanowią o sile EWL Solutions. Jesteśmy firmą, która kładzie nacisk na kreowanie i rozwijanie różnorodności dzięki wykwalifikowanym pracownikom i zaawansowanym procesom. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, obejmując rekrutację pracowników stałych oraz outsourcing w wielu sektorach biznesowych.

    Dla naszego klienta firmy zajmującej się produkcją spożywczą poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Kontroler jakości w branży spożywczej

    Zadania:

    • kontrola i egzekwowanie od pracowników przestrzegania higieny i porządku w miejscu pracy,
    • dbanie o stan maszyn i urządzeń do produkcji,
    • kontrola prowadzonych rejestrów i zapisów,
    • ścisła współpraca z Pełnomocnikiem ds. systemów jakości.

    Oczekiwania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej,
    • dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku (5-13,13-21,21-5),
    • znajomość zagadnień związanych z GMP, GHP, HACCAP oraz standardów zapewniających bezpieczeństwo produkowanej żywności,
    • umiejętność oceny skuteczności procedur jakościowych,
    • znajomość przepisów i zarządzeń dotyczących dotyczących całokształtu działalności na zajmowanym stanowisku,
    • aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć do wyrobienia,
    • znajomość pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • wynagrodzenie podstawowe oraz premie uznaniową,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • możliwość rozwoju zawodowego.

  • EWL Solutions PSA Wojnicz, Polska

    To ludzie stanowią o sile EWL Solutions. Jesteśmy firmą, która kładzie nacisk na kreowanie i rozwijanie różnorodności dzięki wykwalifikowanym pracownikom i zaawansowanym procesom. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, obejmu ...

  • Human & Hunter Professional Siedlce, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Szukasz nowych wyzwań zawodowych? Mamy dla Ciebie propozycję Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej w województwie mazowieckiem poszukujemy obecnie doświadczonego Specjalisty ds. Zarządzania Jakością. · To ty będziesz odpowiedzialna/y za utrzymanie najwyższych standardów ...