Stryków

    Koordynator Zespołu Organizacji Ruchu LNH - Stryków, Polska - DPDgroup

    DPDgroup
    DPDgroup Stryków, Polska

    3 dni temu

    DPDgroup background
    Opis

    Twój zakres obowiązków:

    • planowanie, organizacja i nadzór nad realizacją zadań w podległym Zespole,
    • współpraca z innymi działami struktury DPD Polska,
    • zarządzanie ruchem LNH na placu manewrowym,
    • komunikacja z Podwykonawcami i Kierowcami realizującymi usługi przewozowe,
    • reagowanie na zdarzenia występujące w trakcie procesu,
    • sporządzanie raportów dotyczących realizacji transportu.

    Nasze wymagania:

    • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel),
    • umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu i zadań,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • komunikatywność,
    • efektywność w realizacji powierzonych zadań,
    • dyspozycyjność (praca w systemie 3-zmianowym),
    • minimum średnie wykształcenie (preferowane wykształcenie wyższe z zakresu logistyki).

    To oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole,
    • atrakcyjny pakiet szkoleń,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych,
    • platformę benefitową (w tym kartę Multisport),
    • realną możliwość rozwoju (ponad 70% pracowników awansowało wewnętrznie).