Włoszczowa

    Pracownik Remontowo-Budowlany - Włoszczowa, Polska - ZPUE S.A.

    ZPUE S.A.
    ZPUE S.A. Włoszczowa, Polska

    1 tydzień temu

    ZPUES.A. od ponad 35 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 3500 osób.Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

    Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Pracownik Remontowo-Budowlany

    Miejsce pracy: Włoszczowa

    Kluczowe zadania:

    • Przeprowadzanie prac remontowych i budowlanych zgodnie z planem oraz wytycznymi przełożonych;
    • Wykonywanie różnorodnych zadań związanych z budową, remontem i wykończeniem wnętrz;
    • Montaż i demontaż elementów konstrukcyjnych;
    • Dbanie o bezpieczeństwo własne oraz innych pracowników na placu budowy;
    • Dbanie o właściwe wykorzystanie narzędzi i materiałów budowlanych.

    Nasze wymagani:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku pracownika remontowo-budowlanego;
    • Znajomość technik budowlanych i materiałów budowlanych;
    • Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych;
    • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność;
    • Dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań;
    • Wytrzymałość fizyczna oraz gotowość do pracy w warunkach zmiennych;
    • Posiadanie prawa jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

    Co oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
    • Pracę w systemie zmianowym;
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
    • Możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji;
    • Szkolenie przygotowujące do pracy.

    CV prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj

    Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ZPUE S.A. z siedzibą we Włoszczowie, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie. '

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.