Kraków

    Diagnosta Laboratoryjny - Kraków, Polska - Diagnostyka S.A.

    Diagnostyka S.A.

    Dołącz do #DiagTeam i sprawdź jak wspólnie pracujemy na rzecz ochrony zdrowia i życia ludzkiego

    Twój zakres obowiązków:

    • Wykonywanie i nadzorowanie badań, laboratoryjna interpretacja wyników badań oraz ich autoryzacja
    • Obsługa aparatów na swoim stanowisku pracy
    • Biegła obsługa informatycznego systemu laboratoryjnego
    • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Aktualnego prawa wykonywania zawodu Diagnosty Laboratoryjnego
    • Doskonałej organizacji pracy i chęci ciągłego rozwoju zawodowego
    • Komunikatywności i umiejętności współdziałania

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
    • Praca w laboratorium szpitalnym w systemie zmianowym
    • Miejsce pracy os. Na Skarpie 66

    Nasi pracownicy na co dzień:

    • Pracują w laboratoriach z najnowszą technologią
    • Mają możliwość otworzenia i dofinansowania specjalizacji
    • Korzystają z pakietu socjalnego m.in: karty multisport, opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia, zniżek na badania laboratoryjne, kursów językowych on-line
    • Biorą udział w rekrutacjach wewnętrznych

  • Diagnostyka S.A. Kraków, Polska

    Dołącz do #DiagTeam i sprawdź jak wspólnie pracujemy na rzecz ochrony zdrowia i życia ludzkiego · Twój zakres obowiązków: · Wykonywanie i nadzorowanie badań, laboratoryjna interpretacja wyników badań oraz ich autoryzacja · Obsługa aparatów na swoim stanowisku pracy · Biegła obsłu ...

  • ALAB laboratoria Sp z o.o. Zabierzów, Polska

    ALAB laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 700 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i ok. 70 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej o ...