Młodszy Specjalista ds. Analiz - Krajków, Polska - Randstad

    Randstad
    Randstad Krajków, Polska

    1 tydzień temu

    Randstad background
    TEMPORARY

    Jesteś studentem lub absolwentem kierunków technicznych i masz podstawową wiedzę z zakresu finansów? - czekamy na Twoją aplikacjęoferujemy

  • umowa o pracę tymczasową (z możliwością przedłużenia umowy bezpośrednio przez firmę)
  • elastyczny czas pracy (między 6:00-18:00)
  • hybrydowy model pracy
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • abonament medyczny
  • platforma benefitowa
  • ubezpieczenie
  • możliwość rozwojuzadania
  • przygotowanie i analiza danych wejściowych do comiesięcznego raportowania i planowania
  • regularne raportowanie zaległości produkcyjnych, dziennej sprzedaży i zamówień
  • dostarczanie obliczeń wyników oraz zebranie wyjaśnień dotyczących odchyleń w wynikach
  • wsparcie przy tworzeniu miesięcznych prezentacji i przeglądów
  • zbieranie i raportowanie danych na temat konkurencji oraz aktualnej sytuacji na rynku
  • ciągłe doskonalenie obecnego systemu raportowania
  • zbieranie, łączenie i przetwarzanie odpowiednich informacji o rynku, klientach, produktach i konkurencji
  • umiejętne udostępnianie wyników analiz w odpowiedniej formie (np. prezentacje, raporty)oczekujemy
  • student ostatnich lat studiów/absolwent kierunków technicznych
  • podstawowa wiedza z zakresu finansów
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programów Power Point i Excel
  • znajomość podstaw systemu SAP - mile widziana
  • umiejętność wyciągania wniosków na podstawie analizy danych
  • umiejętność prezentowania danych
  • możliwość indywidualnego dojazdu do miejsca pracy Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47 ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia