Żywiec

    Mechatronik - Żywiec, Polska - ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Spółka z o.o.

    ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Spółka z o.o.
    Default job background
    Pełny etat
    Opis

    Zakres obowiązków

    • nadzór techniczny nad maszynami i urządzeniami na terenie zakładu
    • utrzymanie maszyn i urządzeń w pełnej sprawności
    • diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii
    • wykonywanie bieżących i okresowych napraw maszyn i urządzeń
    • wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z planem
    • weryfikacja i aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń
    • prowadzenie ewidencji napraw i części wykorzystanych do napraw
    • zgłaszanie zapotrzebowania na części niezbędne do realizacji napraw i przeglądów
    • udział we wdrażaniu nowych linii produkcyjnych i produktów

    Wymagania

    • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryk / elektronik/ automatyk)
    • Umiejętność korzystania ze schematów elektrycznych (pneumatycznych / hydraulicznych)
    • Znajomość podstawowych układów regulacji w automatyce
    • Podstawowa znajomość sterowania opartego na PLC
    • Uprawnienia G1 E do 1kV
    • Podstawowa znajomość mechaniki i pneumatyki

    Oferujemy

    • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

    Mechatronik

    2 dni temu

    Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. Żywiec, Polska

    · nadzór techniczny nad maszynami i urządzeniami na terenie zakładu · utrzymanie maszyn i urządzeń w pełnej sprawności · diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii · wykonywanie bieżących i okresowych napraw maszyn i urządzeń · wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządz ...

    Mechatronik

    2 godziny temu

    Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. Żywiec, Polska W pełnym wymiarze godzin

    wykształcenie min. średnie techniczne (elektryk / elektronik/ automatyk) · umiejętność korzystania ze schematów elektrycznych (pneumatycznych / hydraulicznych) · znajomość podstawowych układów regulacji w automatyce · podstawowa znajomość sterowania opartego na PLC · uprawnienia ...