Tubądzin

    automatyk/elektryk - Tubądzin, Polska - TUBĄDZIN

    TUBĄDZIN
    TUBĄDZIN Tubądzin, Polska

    3 dni temu

    Opis

    Miejsce pracy:

  • Tubądzin 31, Wróblew koło Sieradza
  • Obowiązki:

  • wykonywanie czynności konserwacyjnych i remontowych przy układach elektronicznych, automatyki
  • aktywny udział przy usuwaniu usterek, przeglądów urządzeń zgodnie z ich dokumentacją techniczną
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne kierunkowe
  • doświadczenie na stanowisku automatyka w Dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki, automatyki
  • umiejętność czytania schematów zasilania i sterowania
  • umiejętność obsługi i serwisowania sterowników PLC, napędów elektrycznych przetwornic częstotliwości
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • uprawnienia energetyczne gr. I do 1 kV (minimum) i gr. II
  • umiejętność analizowania, diagnozowania i podejmowania decyzji
  • umiejętność pracy w zespole
  • Co oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z nowoczesnym parkiem maszynowym
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenie kwalifikacji

  • TUBĄDZIN Sieradz, Polska

    Miejsce pracy: · Sieradz, ul. Dworska 28 · Obowiązki: · Zapewnienie utrzymania ruchu maszyn produkcyjnych i urządzeń, · Monitorowanie procesu produkcyjnego i weryfikacja nieprawidłowości, · Diagnozowanie oraz naprawa bieżących usterek w obszarze automatyki przemysłowej oraz elekt ...

  • Bakoma Sp z oo Elżbietów, Polska

    Bakoma sp. z o.o. jest polską firmą rodzinną, istniejącą na rynku od 1989 r. Przez ponad 30 lat udało nam się zyskać zaufanie klientów i wypracować sobie silną pozycję w branży mleczarskiej, nie tylko na rodzimym, ale również światowym rynku. Nasze produkty zyskały uznanie m.in. ...