Specjalista ds. Zakupów i Transportu - Rekowo Górne, Polska - Zoeller Tech Sp. z o.o.

    Zoeller Tech Sp. z o.o.
    Zoeller Tech Sp. z o.o. Rekowo Górne, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Sprzedaż
    Opis
    Zakres obowiązków:

    organizacja transportu – eksport i import, współpraca z agencjami celnymi

    zakup materiałów i komponentów produkcyjnych oraz usług

    składanie zamówień u dostawców krajowych i zagranicznych

    potwierdzanie terminów i warunków dostaw

    utrzymywanie stałego kontaktu z dostawcami

    rejestracja danych w systemie ERP

    reagowanie na niezgodności i opóźnienia w dostawach

    współpraca z działem Planowania, Jakości i Magazynem

    Czego od Ciebie oczekujemy:

    doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej

    dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego, pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie

    umiejętność organizacji transportu

    dobrej znajomości pakietu Ms Office, w szczególności Excel

    umiejętności analitycznego myślenia i proponowania rozwiązań

    umiejętności organizacji i planowania

    skrupulatności i dokładności

    To możemy Ci zaoferować:

    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

    możliwość bezpłatnego udziału w kursach językowych organizowanych w firmie

    dofinansowanie do wczasów

    zapomogę świąteczną

    dofinansowanie karty Multisport

    podstawową opiekę medyczną i dofinansowanie do rozszerzonych pakietów medycznych

    jasne kryteria awansowania

    możliwość udziału w inicjatywach sportowych lub kulturalnych

    możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego