Pracownik produkcji - Kaźmierz, Polska - InterKadra Sp. z o.o.

    InterKadra Sp. z o.o.
    InterKadra Sp. z o.o. Kaźmierz, Polska

    2 tygodnie temu

    InterKadra Sp. z o.o. background

    InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

    Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia

    Dla naszego klienta w Brodziszewie, szukamy pracowników produkcji.

    Pracownik produkcji - 27,70 zł/h BRUTTO + premia

    Numer referencyjny: PLP/0424/POZ

    Miejsce pracy: Kaźmierz

    Do Twoich obowiązków będzie należało:

    • praca przy linii produkcyjnej,
    • pakowanie asortymentu w kartony zbiorcze- kartony powyżej 15 kg,
    • kontrola wyrobów w trakcie produkcji oraz zapewnienie wysokiej jakości produktów końcowych,
    • dbanie o przestrzeganie BHP w powierzonym obszarze,
    • inne zadania zlecone przez przełożonego.

    Oczekujemy:

    • sumienności i skrupulatnego wykonywania obowiązków,
    • dyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowym,
    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane.

    Mamy do zaoferowania:

    • pracę od zaraz,
    • umowę o pracę tymczasową lub umowę zlecenie podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o.,
    • stawkę 27,70 zł/h brutto,
    • premię uzależnioną od wyników,
    • pracę w systemie 2-zmianowym.