Mielec

    Operator linii montażowej - Mielec, Polska - Gi Group

    Gi Group
    Gi Group background

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

    Operator linii montażowej

    Numer referencyjny: 13765

    Miejsce pracy: Mielec

    Zadania:

    • Obsługa ręcznych maszyn montażowych
    • Obsługa maszyn, urządzeń montażowych
    • Przygotowanie podzespołów do wykonania zadania
    • Wizualna kontrola podzespołów, praca pod presją czasu
    • Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy

    Wymagania:

    • Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • Chęć i motywacja do pracy
    • Umiejętność pracy zespołowej
    • Gotowość do pracy zmianowej

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
    • Pracę w systemie dwuzmianowym
    • Możliwość zdobycia doświadczenia
    • System premiowy, bony świąteczne, dodatki

  • Trenkwalder Polska Mielec, Polska

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: · Obowiązki: · wykonywanie czynności montażowych zgodnie z instrukcją, · praca przy linii produkcyjnej, · przestrzeganie obowiązujących procedur działania. · Wymagania: · zmysł techniczny i sprawność manualna, · dyspo ...