Lublin

    Zastępca Kierownika Magazynu - Lublin, Polska - Raben Group

    Raben Group
    Dołącz do naszego zespołu jako: Zastępca Kierownika Magazynu Miejsce pracy: Lublin Pracuj w raben

    Poznasz wspaniałych ludzi, z którymi podzielisz się swoją ekspercką wiedzą. Razem będziecie inicjować i wdrażać ekscytujące międzynarodowe projekty oraz świętować wspólne sukcesy.

    To oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia;
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość realizacji ciekawych, ambitnych i pełnych wyzwań zadań;
  • Stabilność zatrudnienia;
  • Zaufanie i wsparcie ze strony Kierownictwa;
  • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa lub bilety do kina, paczki dla pracowników itp.;
  • Program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki magazynu i stanowiska.
  • Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie magazynem poprzez zapewnienie optymalnego wykorzystania zasobów oraz prawidłowego przebiegu procesu magazynowo logistycznego;
  • Zarządzanie zespołem pracowników, w tym także dbanie o ich zaangażowanie;
  • Nadzór nad efektywnym zarządzaniem przestrzenią magazynową, odpowiedzialność za infrastrukturę magazynową;
  • Odpowiedzialność za jakość, terminowość wykonywanych zadań w centrum dystrybucyjnym (rozładunki i załadunki, kompletowanie zleceń, obsługa magazynu, administracja);
  • Doskonalenie i optymalizacja procesów magazynowych;
  • Przygotowywanie raportów i analiza wyników;
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie procedur, przepisów i instrukcji stanowiskowych.
  • Nasze wymagania:

  • Doświadczenie (min. 2 lata) w kierowaniu zespołem Magazynowym;
  • Umiejętności związane z budowaniem i motywowaniem zespołu Pracowników;
  • Znajomość zagadnień finansowych związanych z budżetowaniem;
  • Komunikatywność, samodzielność, podejmowanie inicjatyw i zaangażowanie w nowe projekty i rozwiązania;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wyników;
  • Dobra znajomość programu Excel;
  • Prawo jazdy kat. B​.
  • Mamy drive do rozwoju

    To wszystko dzięki grze zespołowej Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

  • Biedronka Lubartów, Polska

    pracowników, ponad 3400 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – lider branży retail na polskim rynku, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów. A ...

    Ponad 3100 sklepów w 1100 miejscowości oraz 16 centrów dystrybucyjnych. To właśnie Biedronka – lider branży retail, który od 26 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju i bogaty pakiet programów socjalnych. ...