Inżynier Sprzedaży Zrobotyzowanych Systemów Spawalniczych - Polska - Experum HR

    Experum HR
    Experum HR Polska

    2 tygodnie temu

    EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 28 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.Poszukujemy osoby dla naszego Klienta, firmy z branży spawalniczej.

    Inżynier Sprzedaży Zrobotyzowanych Systemów Spawalniczych

    8970/ZSS

    Obowiązki

    • przygotowywanie koncepcji na zrobotyzowane systemy spawalnicze,
    • analizowanie planowanych projektów pod kątem ekonomicznym i technicznym,
    • podtrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi kontrahentami,
    • pozyskiwanie nowych klientów,
    • przygotowywanie raportów i ofert,
    • prowadzenie negocjacji handlowych,
    • realizowanie założonych celów sprzedażowych.

    Wymagania

    • wykształcenie wyższe inżynierskie (preferowane kierunki – robotyka lub spawalnictwo),
    • doświadczenie związane z pracą w firmie z branży spawalniczej lub robotyzacyjnej (mile widziane również osoby bez doświadczenia zawodowego, ale po szkołach technicznych lub studiach kierunkowych – spawalniczych),
    • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
    • znajomość branży spawalniczej, a także czołowych producentów systemów zrobotyzowanych i przyrządów spawalniczych
    • czynne prawo jazdy kategorii B,
    • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
    • sprawność w obsłudze komputera,
    • wysoki poziom kompetencji interpersonalnych,
    • samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej.

    Oferujemy

    • możliwość rozwoju w rozpoznawalnej firmie przynależącej do innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się branży,
    • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia,
    • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, komputer),
    • benefity pozapłacowe (Medicover, MultiSport).

  • GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o.

    Inżynier spawalnik

    GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o. Polska

    Inżynier spawalnik (f/m) · Twój zakres obowiązków · nadzór nad procesami spawania i kontrola jakości zgodnie z obowiązującymi przepisami, · przygotowanie dokumentacji technologicznej (WPQR, WPS), · nadzór nad procedurami i instrukcjami ZKP, · nadzór nad jakością procesów spawalni ...