Kierownik Regionu - Warsaw, Polska - Green Capital

    Green Capital

    Dołącz do Zespołu Green Capital SA jako Kierownik Regionu w Branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE)

    Opis stanowiska:

    W Green Capital SA szukamy pasjonatów, którzy chcą być częścią rewolucji w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii Jako Kierownik Regionu będziesz odpowiedzialny za:

    • Koordynację procesu kontraktacji i pracy podległego zespołu w zakresie pozyskiwania gruntów pod budowę projektów inwestycyjnych.
    • Przeprowadzanie wizyt terenowych i prowadzenie dokumentacji poszczególnych lokalizacji.
    • Kompleksową obsługę klientów, zarówno telefoniczną, mailową, jak i bezpośrednią, przekazanych do obsługi przez Spółkę.
    • Szkolenie i wdrażanie nowych pracowników.
    • Wspieranie, motywowanie pracowników, wyznaczanie celów, inspirowanie, budowanie zaangażowania, identyfikowanie i rozwijanie talentów.
    • Utrzymywanie dobrych relacji i opieka nad obecnymi klientami.
    • Reprezentowanie firmy przed klientami i instytucjami administracji publicznej.
    • Analizę rynku i działań konkurencji.
    • Sporządzanie raportów.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obszarze sprzedaży, kontraktacji gruntów (na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem sprzedażowym).
    • Doświadczenie w branży OZE.
    • Czynne prawo jazdy kat. B.
    • Wyższe wykształcenie.
    • Umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy własnej i zespołu.
    • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych.
    • Nastawienie na cel, proaktywna postawa biznesowa.
    • Analityczne myślenie, podejmowanie przemyślanych decyzji, szukanie rozwiązań.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy.
    • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).
    • Benefity pozapłacowe (karta Multi Sport, grupowe ubezpieczenie na życie, vouchery świąteczne).
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
    • Współpracę w świetnej atmosferze z efektywnym, ukierunkowanym na realizację celów profesjonalnym zespołem.

    Dołącz do naszej misji zmiany świata na bardziej zielony i zrównoważony

    Widełki wynagrodzeń: brutto UOP, netto B2B