Elektryk utrzymania ruchu - Chorzów, Polska - Gi Group

    Gi Group
    Gi Group background

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

    Elektryk utrzymania ruchu

    Numer referencyjny: 12895

    Miejsce pracy: Chorzów

    Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko Elektryk utrzymania ruchu

    Twój zakres obowiązków:

    • Zabezpieczenie sprawności maszyn i urządzeń
    • Udział w przeglądach, konserwacjach i naprawach maszyn i urządzeń
    • Udział w pracach instalacyjnych dla nowych maszyn
    • Zapewnianie ciągłości produkcji - zapobieganie awariom lub postojom urządzeń i linii produkcyjnej
    • Prowadzenie dokumentacji technicznej
    • Analiza przyczyn pojawiających się awarii i proponowania działań zaradczych

    Wymagania:

    • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w zakładzie produkcyjnym
    • Znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny hydrauliki, mechaniki pneumatyki
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i analizy schematów elektrycznych
    • Umiejętność pracy w zespole oraz gotowość do dalszego kształcenia

    Godziny i czas pracy:

    • Poniedziałek - Piątek
    • System 3 zmianowy - 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:000

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez firmę
    • Bony świąteczne
    • Wczasy pod gruszą
    • Preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego
    • Prywatna opieka medyczna
    • Możliwości szkoleń zawodowych oraz pracę w międzynarodowym środowisku