Wrocław

    Specjalista ds. magazynowych - Wrocław, Polska - Gestamp Polska Sp. z o.o.

    Gestamp Polska Sp. z o.o.
    Gestamp Polska Sp. z o.o. Wrocław, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis
    Wymagania:
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Znajomość procesów / transakcji magazynowych w SAP
    • Doświadczenie w pracy w magazynie (preferowana branża automotive)
    • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (dwie zmiany)
    • Doświadczenie w firmie produkcyjnej – mile widziane
    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych – mile widziane

    Magazyn części zamiennych (Dział Zakupów)

    Obowiązki:
    • Zapewnienie płynnego przepływu części przez magazyn
    • Przyjmowanie i wydawanie towaru,
    • Optymalizowanie oraz usprawnianie procesów magazynowych
    • Przygotowywanie ofert, negocjacje z dostawcami, optymalizacja cen
    • Codzienny kontakt z dostawcami
    • Współpraca z innymi działami w firmie
    • Zapewnienie dostępności części zgodnie z wymaganiami systemu
    • Utrzymywanie porządku w magazynie
    • Inwentaryzacje
    • Nadzór nad stanami magazynowymi
    • Nadzór nad danymi w systemie SAP

  • Fresh Logistics Nowa Wieś Wrocławska, Polska

    Dołącz do naszego zespołu jako: Specjalista ds. Operacyjnych Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski) Aplikuj To oferujemy: · możliwość rozwijania doświadczenia w logistyce · kafeteryjny system świadczeń socjalnych MyBenefit (w tym m.in karta Multisport, bilety d ...