Łódź

    Skarbnik centrum dystrybucji gotówki Łódź - CHL Cash Management Sp. z o.o.

    CHL Cash Management Sp. z o.o.
    CHL Cash Management Sp. z o.o. Łódź, Polska

    1 tydzień temu

    Opis

    CHL CASH MANAGEMENT

    Ogólnopolska firma o ugruntowanej pozycji na rynku ochrony osób i mienia, świadcząca usługi transportu wartości pieniężnych oraz procesowania gotówki

    poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

    Skarbnik centrum dystrybucji gotówki Łódź

    Miejsce pracy: Łódź

    Zadania:

    1. Prowadzenie skarbca na zasadach zawartych w umowach z klientami,
    2. Przyjmowanie, przechowywanie i wydawanie depozytów pieniężnych,
    3. Przeliczanie, sortowanie, pakowanie i oznaczanie opakowań banknotów i monet,
    4. Ewidencjonowanie, księgowanie oraz raportowanie wszystkich zrealizowanych operacji,
    5. Ustalanie stanów wartości znajdujących się w skarbcu oraz potwierdzanie ich zgodności z ewidencją księgową,
    6. odpowiedzialność za przestrzeganie obowiązujących procedur min. procedur bezpieczeństwa funkcjonowania skarbca,
    7. odpowiedzialność za terminową realizację usług z zachowaniem wysokiej jakości obsługi klientów,
    8. odpowiedzialność za skuteczność, efektywność i jakość pracy,
    9. praca na 2 zmiany: nocna i dzienna

    Oczekiwania:

    1. preferowane wykształcenie co najmniej średnie,
    2. odpowiedzialność, uczciwość, zaangażowanie i konsekwencja w realizacji zadań,
    3. bardzo dobra organizacja pracy własnej,
    4. komunikatywność, inicjatywa i dynamizm w działaniu, dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    1. zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i/lub umowę zlecenie,
    2. dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy,
    3. atrakcyjny poziom wynagrodzenia, pakiet świadczeń socjalnych
    4. pracę w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie,
    5. możliwość zdobycia doświadczenia, rozwoju i awansu zawodowego.

    Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o przesłanie cv w formie załącznika.

  • Transgourmet Polska Sp. z o.o. / Selgros Cash&Carry

    Kierowca (kat. C)

    Transgourmet Polska Sp. z o.o. / Selgros Cash&Carry Wola Rakowa, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Poszukujemy Osób: · posiadających prawo jazdy kat. C oraz "Kartę Kierowcy", · posiadających aktualne uprawnienia i badania, a także ukończony kurs na przewóz rzeczy, · komunikatywnych, · posiadających aktualną książeczkę zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych dopuszczającą ...