Leszno

    Płatny staż - Leszno, Polska - volta

    volta
    volta Leszno, Polska

    1 tydzień temu

    VOLTA SP. Z O. O. to rodzinna firma, która od blisko 30 lat sprzedaje materiały elektrotechniczne oraz lampy. To odpowiedzialny partner biznesowy dla wiodących marek w swej kategorii dla Klienta detalicznego oraz hurtowego. Pracujemy w 3 Oddziałach w Wielkopolsce oraz Magazynie Centralnym.

    VOLTA SP. Z O. O. to firma, w której rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy dla najlepszych specjalistów i fachowców. Dla ludzi, którzy z satysfakcją zaczynają każdy dzień pracy.

    Obecnie do Naszego zespołu w Lesznie poszukujemy: Asystenta ds. Merchandisingu, z możliwość rozpoczęcia stażu już od 2 kwietnia

    Twój zakres obowiązków:

    • wykładanie i promowanie towaru,
    • budowanie spójnych ekspozycji dodatkowych,
    • dbanie o standardy ustawienia produktów i estetykę ekspozycji,
    • porządkowanie półek
    • zapewnianie produktom właściwych oznaczeń cenowych
    • bieżąca obsługa klienta

    Nasze wymagania:

    • kreatywność,
    • zmysł estetyczny,
    • znajomość technik marketingowych,
    • zdolności negocjacyjne i komunikacyjne,
    • Zaangażowanie, nastawienie na realizację celów

    Oferujemy

    • stabilność zatrudnienia z nastawieniem na długofalową współpracę, pakiet socjalny: paczki-bony świąteczne, dofinansowane ubezpieczenie grupowe, niskooprocentowane pożyczki dla stałych pracowników, zniżki na zakupy w Naszych hurtowniach,
    • pogodną atmosferę pracy w zgranym, pomocnym i wspierającym się zespole,
    • otwartość na Twoje pomysły i inicjatywę,
    • inwestycje w Twój rozwój - dbamy o nieustanne doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji,
    • szkolenia wstępne z zakresu wiedzy produktowej, merytoryki branży oraz szkolenia praktyczne na stanowisku,
    • pracę pełną wyzwań, pozwalającą na ciągły rozwój i samodoskonalenie,

    Masz pytania? Zadzwoń , z chęcią odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

    Nie czekaj, aplikuj

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

  • volta Gostyn, Polska

    VOLTA SP. Z O. O. to rodzinna firma, która od blisko 30 lat sprzedaje materiały elektrotechniczne oraz lampy. To odpowiedzialny partner biznesowy dla wiodących marek w swej kategorii dla Klienta detalicznego oraz hurtowego. Pracujemy w 3 Oddziałach w Wielkopolsce oraz Magazynie C ...