Bydgoszcz

    pracownik pomocniczy produkcji - Bydgoszcz, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background
    Opis

    Szukasz pracy dorywczej od zaraz?

    Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i aplikuj ;)

    oferujemy

    • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
    • pracę na 3 zmiany - możliwość wyboru zmiany
    • przyjazną atmosferę pracy
    • lokalizacja: Zachem/Kapuściska

    zadania

    • kompletacja zamówień
    • pakowanie, oklejanie kartonów
    • przyklejanie etykiet, streczowanie
    • prace pomocnicze produkcyjno-magazynowe

    oczekujemy

    • dyspozycyjności i zaangażowania
    • gotowości do pracy od zaraz
    • pozytywnego nastawienia ;)

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Randstad Solec Kujawski, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Szukasz stałej, stabilnej pracy? · Masz doświadczenie w pracach produkcyjnych? · Jeśli tak - czytaj dalej, mamy ofertę pracy właśnie dla Ciebie.oferujemy · umowę o pracę bezpośrednio z firmą · pracę w nowoczesnym zakładzie pracy · konkurencyjne wynagrodzenie · stałą premię wyp ...