IT Support specialist 2nd Line - Aleje Jerozolimskie, Warszawa, Polska - ER Group

    ER Group
    ER Group Aleje Jerozolimskie, Warszawa, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Dla naszego klienta - amerykańskiej firmy produktowej z branży medycznej, poszukujemy specjalisty na stanowisko: IT Support specialist (2nd Line)

    Twoje obowiązki:

    • Zapewnianie wsparcia użytkownikom końcowym lub procesom, które nie mogą być rozwiązane przez wsparcie pierwszego poziomu (Service Desk)
    • Współpraca z użytkownikami końcowymi i świadczenie usług wsparcia zgodnie z określonymi umowami o poziomie usług (SLA) i standardami ITIL
    • Monitorowanie, rozwiązywanie problemów i utrzymywanie wszystkich technologii komputerowych użytkowników końcowych
    • Przestrzeganie i wdrażanie standardów bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi działu bezpieczeństwa IT
    • Przestrzeganie ustalonych standardów dokumentowania projektów, konfiguracji i standardowych procedur operacyjnych
    • Praca w celu zminimalizowania wpływu przestojów na użytkowników
    • Monitorowanie wydajności, diagnozowanie problemów oraz przeprowadzanie awaryjnych i planowych konserwacji systemów IT zgodnie z wymaganiami

    Nasze wymagania:

    • Min. 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie C1
    • Doświadczenie w administracyjnej obsłudze systemu Microsoft Windows (komputer stacjonarny i serwer)
    • Doświadczenie z pakietem Microsoft Office (Outlook, Visio, Excel itp.)
    • Doświadczenie z technologią przełączania sieci (VLAN, TCP/IP, DHCP itp.)
    • Doświadczenie w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów z oprogramowaniem i sprzętem
    • Znajomość standardów ITIL

    To oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowę o pracę
    • Hybrydowy model pracy
    • Pakiet benefitów (opieka medyczna, budżet szkoleniowy, system premii rocznych, świadczenia świąteczne, ubezpieczenie na życie)
    • Pracę w stabilnej i międzynarodowej firmie z misją, mającej realny wpływ na jakość życia ludzi