Android Developer - Warszawa, Polska - Connectis

    Connectis
    Connectis Warszawa, Polska

    2 tygodnie temu

    Connectis_ background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet

    Wspólnie z naszym Partnerem, pionierem w branży finansowej, poszukujemy specjalisty na stanowisko Android Developer. Nasz Partner to ceniony lider, zajmujący kluczową pozycję w sektorze finansów. Specjalista będzie wdrażał nowe procesy, produkty czy funkcjonalności uwzględniając trendy w rozwoju systemów informatycznych.

    Technologie i narzędzia: Android, Kotlin, SOLID JS, RxJava

    Tryb pracy: hybryda Warszawa/ Łódź

    Twoje obowiązki:

    • Projektowanie i implementacja aplikacji mobilnej na platformie Android
    • Tworzenie oprogramowania i testowanie systemów informatycznych
    • Analiza funkcjonalna systemów i rekomendowanie usprawnień

    Wymagania

    • Minimum 5-letnie doświadczenie komercyjne na stanowisku Android Developer
    • Znajomość architektury wysokopoziomowej: Clean Architecture, SOLID JS
    • Znajomość języka Kotlin (minimum 3-letnie doświadczenie)
    • Znajomość architektury prezentacji: MVI+ Coordinators
    • Doświadczenie w asynchroniczności: RxJava

    Mile widziane:

    • Znajomość zagadnień z kryptografii – szyfrowanie danych, skróty, podpis kluczem

    Oferujemy

    • Spotkania integracyjne i możliwość uczestnictwa w meetupach technologicznych
    • Indywidualnego Opiekuna który zajmie się sprawami kadrowo/HR-owymi
    • 5000PLN za polecenie Specjalisty do któregokolwiek z naszych projektów
    • Bliską współpracę z doświadczonym zespołem Programistów, Testerów
    • Długofalową współpracę w dużej firmie o stabilnej strukturze
    • Proces rekrutacyjny prowadzony w pełni zdalnie
    • Elastyczność w przypadku chęci zmiany projektu
    • Długofalową współpracę
    • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.