Warsaw

    Szef Kuchni - Warsaw, Polska - METRO/MAKRO

    METRO/MAKRO
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Opis firmy

    Akademia Inspiracji MAKRO nowoczesne centrum szkoleniowe i miejsce, w którym na co dzień podczas warsztatów spotykają się Klienci i Pracownicy MAKRO oraz pasjonaci dobrego smaku.

    Opis oferty pracy

    Twój zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie audytów z lokalach gastronomicznych klientów.
  • Wspieranie naszych klientów w ich biznesach poprzez tworzenie kart menu, receptur z procesami technologicznymi.
  • Dbałość o procedury HACCP.
  • Wsparcie przy event'ach realizowanych przez Akademię Inspiracji Makro.
  • Kwalifikacje

    Nasze oczekiwania:

  • Min. 8 lat udokumentowanej pracy w zawodzie kucharza w tym min. 5 lat jako szef kuchni.
  • Dobra organizacja pracy (stanowisko samodzielne).
  • Punktualność.
  • Umiejętność tworzenia receptur oraz wyliczeń food cost.
  • Praktyczna znajomość Excel.
  • Estetyka pracy, czystość, dbałość o porządek.
  • Aktualne badania lekarskie zezwalające na pracę na kuchni (książeczka sanitarno-epidemiologiczna).
  • Język polski w stopniu komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Dodatkowe informacje

    Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Współtworzenie prestiżowego konceptu gastronomiczno-edukacyjnego.
  • Praca w nowoczesnym centrum szkoleniowym dedykowanym dla branży HORECA.
  • Możliwość udziału w szkoleniach gastronomicznych.
  • Współpraca przy tworzeniu prestiżowych event'ów.
  • Pracę na wysoko jakościowych produktach.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów ( zniżki na zakupy w MAKRO, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie kart sportowo-rekreacyjnych, dofinansowanie do posiłków).

  • EWL SA

    Szef Kuchni

    3 dni temu

    EWL SA Warsaw, Polska

    W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Gr ...

  • Farutex Sp. z o.o. Warsaw, Polska

    Firma Bidfood Farutex, lider w dystrybucji żywności i napojów dla sektora Horeca w Polsce, należąca do międzynarodowej grupy Bidcorp, · Do naszego studia kulinarnego w Warszawie szukamy pełnego pasji profesjonalisty. · Zapewniamy: pełne wsparcie i wdrożenie w obowiązki, dostęp do ...