Poznań

    Referent/ka w dziale serwisu - Poznań, Polska - Solid Security

    Solid Security
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis

    Twój zakres obowiązków

    • Rejestracja dokumentów w bazie informatycznej
    • Telefoniczne umawianie prac dla techników
    • Rozliczanie ich pracy
    • Obsługa poczty elektronicznej
    • Nadzór nad realizacją zleceń
    • Przygotowywanie zestawień i raportów
    • Proste czynności mające na celu zachowanie porządku w dokumentacji
    • Obsługa telefonicznych połączeń przychodzących

    Nasze wymagania

    • Dobra obsługa komputera ( szczególnie arkusze kalkulacyjne i bazy danych)
    • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność, punktualność
    • Wykształcenie min. średnie
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Niekaralność

    Mile widziane
    • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej

    To oferujemy

    • Stabilność zatrudnienia w dużej ogólnopolskiej firmie
    • Pewne wynagrodzenie co miesiąc
    • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym
    • Po okresie próbnym – umowę o pracę
    • Szkolenie przygotowujące do pracy

  • Talent City

    Inżynier Serwisu

    2 dni temu

    Talent City Poznań, Polska

    Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, producent wysokiej jakości maszyn stosowanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Gama produktów obejmuje także kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji procesu wtrysku. Przedsiębiorstwo jest jednym z największych pr ...

  • Bergerat Monnoyeur sp. z o.o. Komorniki, Polska

    Zakres obowiązków: · Obsługa klientów – sprzedaż części bezpośrednia i telefoniczna, pomoc w doborze części, udzielanie informacji technicznych · Przygotowywanie ofert na zakup części i serwisu · Koordynacja obiegu części w oddziale – zamawianie części, wysyłanie zamówionych częś ...

  • ASSA ABLOY Kórnik, Polska

    OFERTA PRACY · dla SPECJALISTY ds. SERWISU · MAŁKOWSKI-MARTECH S.A. ASSA ABLOY · miejsce pracy: Czołowo k/Kórnika · Poszukujemy Kandydatów/ Kandydatki chętnych do pracy w dziale serwisu naszej firmy. Zajmujemy się biernymi zabezpieczeniami przeciwpożarowymi. Praca u nas zwoią ...