Stażysta w Dziale Personalnym - Powiat miński, Polska - Lidl in Deutschland

    Lidl in Deutschland
    Lidl in Deutschland Powiat miński, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Pełny etat

    Chcesz się rozwijać, poznawać nowych ludzi, zyskać wartościowe doświadczenia zawodowe i pracować dla znanej na całym świecie marki? Z nami to możliwe Rozwijaj się w różnych kierunkach ( logistyka, administracja, HR, finanse) pod okiem najlepszych w branży, zrealizuj samodzielny projekt i sprawdź ile można nauczyć się od lipca do końca września
    O swojej kariery rozwój dbasz? Wbijaj na nasz STAŻ do Lidla

    Wiemy, o co chodzi w dobrym stażu

  • zero nudy i wakacje pełne wyzwań
  • interesujące case studies i rozwój w jednym z wielu obszarów
  • wynagrodzenie od 4720 do 5170 zł brutto/mies . (wynagrodzenie uzależnione od ilości przepracowanych godzin w miesiącu uwzględniając stawkę 28,10 zł/h brutto)
  • mnóstwo nauki pod okiem ekspertów z branży retail
  • globalna , znana na całym świecie marka
  • fantastyczna atmosfera i super ludzie
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o staż
  • Twoje zadania

  • Zrealizujesz samodzielny projekt
  • Nauczysz się obsługiwać zlecenia rekrutacyjnepoznasz zasady preselekcji kandydatów i przeprowadzania wywiadów telefonicznychbędziesz umawiać kandydatów na spotkania rekrutacyjnedowiesz się jak publikować ogłoszenia
  • Wesprzesz nas w bieżącej obsłudze kadrowej, weryfikacji kompletności dokumentów personalnych, a także kontroli ich obiegu
  • Pomożesz nam w zarządzaniu wewnętrznymi e-learningowymi projektami szkoleniowymi
  • Poznasz na czym polega koordynacja programów rozwojowych i motywacyjnych
  • Będziesz tworzyć zestawienia i raporty
  • Twoje kompetencje

  • Status studenta lub absolwenta do 30. roku życia
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Pozytywna energia i zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy i skrupulatność
  • Mile widziane

  • Kierunek: Zarządzanie zasobami ludzkimi, Socjologia, Ekonomia, Administracja, Psychologia i pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. A2
  • Zaawansowana znajomość MS Excel (makra, VBA, Power Query)
  • Pierwsze doświadczenie zawodowe
  • Działalność w organizacjach studenckich
  • Poznaj oferty stażowe do kilkudziesięciu działów w naszej Centrali w Jankowicach k. Poznania oraz w biurach w Warszawie, Poznaniu, Gliwicach, Bydgoszczy, Stargardzie, Piorunowie koło Błonia, Nowej Wsi Legnickiej i wielu innych miejscowościach.

    Poszukujemy osób o różnych umiejętnościach, zainteresowaniach i kompetencjach. Znajdź dział idealny dla siebie i aplikuj

    W ramach programu stażowego "The Lidl Way To Career" zachęcamy do aplikowania do maksymalnie dwóch działów.