Warsaw

    Główny Projektant Geotechniczny - Warsaw, Polska - Grupa Unibep

    Grupa Unibep
    Opis

    Zakres obowiązków:

    • Współpraca z zespołem wielobranżowym na wszystkich etapach procesu projektowego, od przygotowania oferty, poprzez przygotowanie Projektu Budowlanego i Projektu Wykonawczego, aż po Nadzór Autorski w zakresie geotechnicznym
    • Opracowywanie projektów i rozwiązań projektowych w zakresie geotechnicznym zgodnych z indywidualnymi wymaganiami Zamawiającego
    • Ocena rozwiązań projektowych
    • Opracowywanie/weryfikacja obliczeń, analiz, symulacji, ekspertyz w zakresie geotechnicznym
    • Weryfikacja dokumentacji geotechnicznej
    • Uczestniczenie w szkoleniach i warsztatach
    • Śledzenie najnowszych trendów, technologii i norm dotyczącej branży geotechnicznej,

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Zaawansowana znajomość specjalistycznego oprogramowania branżowego
    • Ciągłe pogłębianie swojej wiedzy
    • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Bieżąca znajomość przepisów, norm, standardów oraz umiejętność ich interpretacji

    Dodatkowe atuty:

    • Umiejętność rozwiązywania skomplikowanych problemów
    • Umiejętność pracy pod presją
    • Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu
    • Umiejętność pracy w zespole, delegowanie zadań i monitorowania postępu prac
    • Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem

    Zapewniamy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Rozwój w spółce notowanej na GPW
    • Niezbędne narzędzia do pracy, tj. sprzęt i oprogramowanie
    • Pracę w systemie hybrydowym
    • Możliwość realnego wpływu na kształtowanie Biura Technicznego, udział w ciekawych projektach rozwojowych
    • Wspierającą atmosferę pracy
    • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, program wsparcia pracowników

    Kliknięcie przycisku "Wyślij" oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez UNIBEP S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

  • Strabag / Dyrekcja Autostrad i Dużych Projektów

    Projektant Geotechniczny

    1 tydzień temu

    Strabag / Dyrekcja Autostrad i Dużych Projektów Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Aufgaben · dobór rozwiązań technicznych związanych ze wzmocnieniem podłoża i posadowieniem obiektów inżynieryjnych · przeprowadzanie obliczeń technicznych w zakresie wzmocnienia podłoża, w tym obsługa programów specjalistycznych (Plaxis, Slide, Geo5) · weryfikacja dokumentacji g ...