Żory

    Fizjoterapeuta dziecięcy - Zory, Polska - Scanmed Group

    Scanmed Group
    Opis

    Fizjoterapeuta dziecięcy

    Klient Ewelina Jackowska Miejsce pracy Sport-Klinika przy ul. Bankowej 2 w Żorach Region Żory (śląskie) Opis oferty Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi trzy wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie, Rudolfa Weigla w Blachowni i Ars Medical w Pile, oraz centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych oraz 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.
    Zakres obowiązków
  • przeprowadzenie konsultacji rehabilitacyjnej i planowanie procesu usprawniania zgodnie z obowiązującymi normami
  • przeprowadzanie terapii (masaży, kinezyterapii zgodnie z potrzebami pacjenta)
  • prowadzenie dokumentacji medycznej pacjenta
  • Poszukiwane kompetencje
  • dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia
  • posiadanie prawa wykonywania zawodu
  • doświadczenie w pracy z dziećmi
  • ukończone kursy/ szkolenia przygotowujące do pracy z dziećmi
  • Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/B2B
  • pracę w renomowanej placówce medycznej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w gronie specjalistów
  • szkolenia rozwijające kompetencje