Słupsk

    Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska - Slupsk, Polska - Grupa Progres

    Grupa Progres

    Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa i pracowników na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR. Już od kilkunastu lat skutecznie pomagamy znaleźć miejsca pracy u sprawdzonych pracodawców. Dajemy możliwość rozwoju, budowania własnych ścieżek kariery i kształcenia kompetencji. Dołącz do nas i ciesz się z każdego dnia pracy

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

    Firma mieści się w Słupsku.

    Opis stanowiska:

    • Przeprowadzanie audytów i kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP oraz ppoż. wśród pracowników i podwykonawców.
    • Prowadzenie postępowań wypadkowych i analiz zdarzeń wypadkowych oraz występujących zagrożeń.
    • Współtworzenie strategii ochrony środowiska i rekomendacja rozwiązań w zakresie wypełniania obowiązujących przepisów z dziedziny ochrony środowiska.
    • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy.
    • Koordynowanie i udział w opracowywaniu dokumentacji systemowej, technicznej dotyczącej zakresu BHP.

    Wymagania:

    • Wykształcenie o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska.
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
    • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Chęć inicjowania nowych rozwiązań i kreatywność.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez Naszego Klienta.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności),
    • Szeroki pakiet benefitów min. dofinansowanie do karty multisport, świadczenia świąteczne, czy wsparcie psychologiczne
    • Możliwość realizacji różnego rodzaju inicjatyw związanych z promocją ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy.

    Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerami 5088 oraz 11005.

    Grupa Progres i Szkoła Żak działają razem

    Wspólnie ze Szkołą Żak zachęcamy do przejrzenia oferty edukacyjnej Bez zbędnych formalności oraz bez konieczności rezygnowania z pracy zdobądź wykształcenie i odmień swoją karierę.

  • DEME Group

    Inżynier projektu

    5 dni temu

    DEME Group Ustka, Polska

    W DEME wspólnie pracujemy nad najnowocześniejszymi technologiami w wymagającymi szybko zmieniającym się świecie. Poprzez nasze działania w sektorach pogłębiania, projektów off-shore, infrastruktury i ochrony środowiska, pracujemy nad dostarczaniem rozwiązań dostosowanych do potrz ...