Business Development Manager TSL - Poznań, Polska - talentflow

    talentflow

    Dla naszego Klienta, dużego gracza z branży TSL z kilkudziesięcioletnią, owocną w sukcesy historią na rynku polskim i międzynarodowym, poszukujemy dojrzałego managera sprzedaży na stanowisko:

    Business Development Manager TSL (Transport intermodalny)

    Lokalizacja: Polska (Poznań) / Cała Europa

    Oferta dla osób, które posiadają ugruntowane doświadczenie sprzedażowe w zakresie transportu modalnego oraz doskonale znają rynek europejski i chcą rozwijać swoje kompetencje w zakresie sprzedaży na rynkach międzynarodowych.

    Zakres obowiązków:

    • Rozwój sprzedaży usług transportu intermodalnego (road/air/rail) na rynku europejskim
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwój współpracy ze strategicznymi partnerami biznesowymi na terenie Europy
    • Realizacja budżetu handlowego zgodnie z celami rocznymi
    • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji, ofert i wycen usług
    • Negocjowanie stawek i warunków współpracy
    • Śledzenie trendów rynkowych, udział w wydarzeniach branżowych

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość rynku i potencjału biznesowego rynku w/w usług Europy
    • 3 lata doświadczenia w aktywnej sprzedaży usług transportowych i spedycyjnych
    • Gotowość do częstych podróży służbowych
    • Dobra znajomość j. angielskiego
    • Dobra znajomość j. polskiego
    • Wysokie kompetencje sprzedażowe i komunikacyjne
    • Koncentracja na osiąganiu celów
    • prawo jazdy kat. B.

    Nasz Klient oferuje:

    • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premia bezpośrednio powiązana
      z wynikami sprzedaży
    • Bogaty i rozbudowany pakiet świadczeń pozapłacowych – program szkoleń menedżerskich/ karta Multisport/Pakiet prywatnej opieki medycznej
    • Zadaniowy czas pracy – całkowicie elastyczny i wynikowy system zatrudnienia

    Wynagrodzenie:

    PLN brutto miesięcznie