Kraków

    Instalator PLC - Kraków, Polska - Remmert GmbH

    Remmert GmbH
    Remmert GmbH Kraków, Polska

    2 dni temu

    Default job background
    CDI
    Opis

    Wprowadzenie

    Stale się rozwijamy i szukamy osób, które aktywnie wesprą nasz zespół

    Zajrzyj na naszą stronę internetową i / lub Youtube, aby nas poznać, nasze produkty i potencjalnych nowych współpracowników.

    Możesz spodziewać się przyszłościowych technologii, wydajnych procesów i odnoszącego sukcesy zespołu, który trzyma się razem

    CO OZNACZA REMMERT:

    Zawsze wygrana

    atrakcyjne, zróżnicowane miejsce pracy z ambitnymi zadaniami w odnoszącej sukcesy firmie średniej wielkości

    Specjalista

    w zakresie ekonomicznej technologii magazynowej i kreatywnych rozwiązań programowych, inteligentnych koncepcji przepływu materiałów, indywidualnych rozwiązań w zakresie automatyzacji i intralogistyki, niezależnych od producenta i modułowych komponentów.

    Czynnik dobrego samopoczucia

    Nasza otwarta i sprzyjająca współpracy atmosfera pracy

    Tasks

    Zadania

    Poszukujemy instalatora PLC (m/k/d) z 50% gotowością do podróżowania po Niemczech i Europie.

    Powinieneś być osobą zorientowaną długoterminowo i być w stanie identyfikować się zawodowo i osobiście z następującymi zadaniami i naszą firmą.

    • Uruchamianie projektów magazynowych i automatyki (ustawianie PLC).
    • Przygotowanie i konfiguracja naszych projektów na poziomie sterowania
    • Nadzór nad placami budowy poprzez zdalną konserwację
    • Ogólne prace projektowe
    • Twoja praca jest zróżnicowana, ponieważ w dużym stopniu spełniamy indywidualne życzenia klientów. Rozsądne wprowadzenie jest dla nas rzeczą oczywistą, a wszystko można zobaczyć bezpośrednio na miejscu. Serdecznie zapraszamy

    Requirements

    • Wykształcenie techniczne Preferowane dalsze szkolenie w następujących obszarach: Technik, PLC lub porównywalne Doświadczenie w PLC i/lub uruchamianiu
    • Preferowane również: Doświadczenie z Siemens TIA
    • Dobra znajomość języka niemieckiego (pożądana) i angielskiego w mowie i piśmie
    • Umiejętności analityczne Zdolność do pracy samodzielnej i zorientowanej na rozwiązania, ale także jako część zespołu
    • Zrozumienie zagadnień technicznych Gotowość do podróżowania przez 50% czasu
    • Podróż

    Benefits

    • Elastyczne godziny pracy (promocja i wsparcie godzin pracy przyjaznych rodzinie)
    • Oferta wydarzeń dla pracowników (letnie wycieczki, dni wędrówek i przyjęcia bożonarodzeniowe dla pracowników i rodziny)
    • Zakładowy program emerytalny (promocja zakładowego programu emerytalnego poprzez model dotacji z atrakcyjnymi składkami pracodawcy)
    • Dojazdy do pracy: udogodnienia parkingowe, wsparcie zakupu rowerów elektrycznych na drogę do pracy
    • Specjalne bonusy, takie jak premia dla niepalących, dofinansowanie do siłowni i program udziału w zyskach
    • Wsparcie dla dalszych działań szkoleniowych w ramach istniejącego katalogu dla wszystkich grup zawodowych
    • Kawa, owoce i warzywa do bezpłatnego spożycia przez firmę
    • Zarządzanie zdrowiem w firmie (kontrole zdrowotne, środki zapobiegawcze w godzinach pracy, klub biegacza, udział w biegach firmowych, promocja fitness, wydarzenia specjalne)
    • Otwarte ucho na wszelkie wątpliwości

    Jeśli masz jakieś pytania lub chciałbyś wysłać mi krótką aplikację, skontaktuj się ze mną telefonicznie, e-mailem lub WhatsApp, jestem również otwarty na krótką wycieczkę po naszej firmie

    W przeciwnym razie czekam na Twoją aplikację. Chętnie również w języku angielskim.

    Mona Greve (Rekruter)

    Für unsere Kunden entwickeln wir agile Materialflusslösungen rund um Langgut und Blech – und das weltweit. Bestleistungen erzielen wir, weil circa 180 Spezialisten ihr Fachwissen und Können mit Pioniergeist und Leidenschaft in unser Unternehmen einbringen.

    Unser Unternehmen besteht seit 1945 – damals ein Handwerksbetrieb, heute ein modernes Industrieunternehmen. Wir wachsen kontinuierlich und suchen ständig Menschen, die unsere Teams tatkräftig unterstützen.