Płock

    Przedstawiciel Handlowy Oil - Plock, Polska - HireWise - Rekrutacja w Sprzedaży i Marketingu

    Naszym klientem jest firma, która specjalizuje się w produkcji wiązek kablowych i szaf sterowniczych do klientów z wielu branż.

    Poszukujemy handlowca z obszaru Oil & Gas, który będzie zarówno pozyskiwać nowych klientów, jak i nawiązywać z nimi trwałe relacje. Jeśli jesteś osobą komunikatywną i zależy Ci na pracy w firmie, w której stawia się na rozwój i otwartą komunikację – nie zwlekaj, APLIKUJ

    Zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów elektrotechnicznych do zakładów azatowych i firm wykonawczych
  • Prowadzenie aktywnej sprzedaży w oparciu o wartości
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Budowanie bazy klientów od podstaw
  • Analiza i identyfikacja potencjalnych klientów
  • Wspieranie klientów przez cały proces sprzedażowy
  • Współpraca z zespołem w celu osiągnięcia wspólnych celów sprzedażowych
  • Poszukiwane kompetencje

  • Doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży do dużych organizacji
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów
  • Umiejętność identyfikacji decydentów
  • Znajomość metod pozyskania/dotarcia do klienta
  • Doświadczenie w sprzedaży doradczej
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Wykształcenie min. średnie
  • J. angielski na poziomie min. B1
  • Oferujemy

  • Pracę w otwartej, stawiającej na swobodę i elastyczność organizacji,
  • Pracę zdalną / mobilną z wdrożeniem w siedzibie firmy w Wieluniu
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Wynagrodzenie w wysokości – zł netto + premia
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer
  • Benefity w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, biletów na mecze, imprez integracyjnych i pikników rodzinnych
  • Elastyczny czas pracy

  • Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, 30-minutowej wideo rozmowy kwalifikacyjnej, 90-minutowej rozmowy z elementami Assessment Center, spotkania w siedzibie firmy naszego klienta. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.

  • KTI POLAND SA

    Specjalista ds Zakupów

    1 dzień temu

    KTI POLAND SA Płock, Polska W pełnym wymiarze godzin

    KTI POLAND S.A. jest międzynarodową firmą EPC o ugruntowanej pozycji na rynku oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy instalacji w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym, chemicznym i energetycznym. · Do swojego biura operacyjnego w Płocku poszu ...