Targówek

    Pomocnik Mechanika - Warszawa-Targówek, Polska - Zoeller Tech Sp. z o.o.

    Zoeller Tech Sp. z o.o.
    Zoeller Tech Sp. z o.o. Warszawa-Targówek, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis
    Możliwość rozwoju:
    • pogłębianie wiedzy i umiejętności z zakresu mechaniki, hydrauliki siłowej lub elektryki
    • awans na samodzielne stanowisko serwisanta
    Czego od Ciebie oczekujemy:
    • chęci rozwoju wiedzy i umiejętności z zakresu mechaniki
    • umiejętności montażu lub naprawy prostych układów mechanicznych
    • podstawowej umiejętności czytania rysunku technicznego
    • praktycznej umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami
    • gotowości do pracy zmianowej w godzinach 6:00-14:00 oraz 10:00-18:00
    • sumienności, dokładności, umiejętności pracy zespołowej
    • mile widziane wykształcenie o profilu mechanicznym
    Zatrudniamy osoby, które chcą zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe jak również osoby, które posiadają umiejętności w zakresie napraw mechanicznych zabudów pojazdów komunalnych, samochodów, maszyn budowlanych, wózków widłowych lub maszyn rolniczych.

    Zakres Twoich obowiązków:
    • wykonywanie prostych prac z zakresu mechaniki
    • pomoc przy pracach serwisowych zabudów pojazdów komunalnych (śmieciarek i zamiatarek)

  • AA Herkules Sp. z o.o.

    Pomocnik mechanika

    6 dni temu

    AA Herkules Sp. z o.o. Pruszków, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Firma AA Herkules Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: Pomocnik mechanikaMiejsce pracy: PruszkówTwój zakres obowiązków-pomoc przy przeglądach i konserwacji podestów ruchomych należących do firmy, · -współpraca z innymi pracownikami firmy, · -przygotowanie maszyn do wyna ...

  • WANICKI Grupa

    Pomocnik Mechanika

    4 dni temu

    WANICKI Grupa Sobiekursk, Polska

    Zakres obowiązków: · pomoc przy naprawach mechanicznych (np. demontaż i montaż części samochodowych), · pomoc przy pracach blacharskich (np. demontaż i montaż elementów i podzespołów), · pomoc przy pracach lakierniczych (np. przygotowanie elementów do lakierowania). · Oczekiwania ...

  • PAK-ROL Błonie, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Firma PAK-ROL poszukuje kandydata na stanowisko: pomocnik mechanika/serwisanta ciągników rolniczych Główne zadania:serwis i naprawa ciągników rolniczych · Wymagania:"chęć do pracy" · uczciwość, samodzielność, dyspozycyjność, · prawo jazdy kat. B · Oferujemy:zatrudnienie na umowę ...