Pielęgniarka / Pielęgniarz

    Pielęgniarka / Pielęgniarz - Zawiercie, Polska - Fresenius

    Fresenius
    Fresenius Zawiercie, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Opieka zdrowotna
    Opis
    Opis stanowiska:

    ​prowadzenie zabiegów hemodializy,

    ​opieka pielęgniarska nad pacjentami hemodializowanymi oraz dializowanymi otrzewnowo,

    ​prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej​​​.

    Oferujemy:

    gwarancję stabilności warunków wynagrodzenia i zatrudnienia,

    profesjonalne przeszkolenie w zakresie pielęgniarstwa dializacyjnego,

    formę zatrudnienia wg preferencji: umowę o pracę, kontrakt, zlecenie,

    pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie,

    możliwość rozwoju zawodowego.

    Oczekujemy:

    aktualnego prawa wykonywania zawodu pielęgniarka/pielęgniarz,

    zaangażowania i chęci rozwoju.​

    Warto z nami pracować, gdyż:

    troszczymy się o bezpieczeństwo Twojej pracy,

    mamy ważną misję do spełnienia wobec naszych pacjentów,

    pracujemy na własnym, nowoczesnym sprzęcie, by dbać o zdrowie i życie,