Wrocław

    Opiekun Klienta Biznesowego z j. niemieckim - Wrocław, Polska - L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

    L.M. Group Poland Sp. z o.o. background

    Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

    Opiekun Klienta Biznesowego z j. niemieckim

    Numer referencyjny: F&A - GERMAN

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • Obsługa klienta wewnętrznego i zewnętrznego firmy
    • Obsługa połączeń i maili przychodzacych i wychodzacych
    • Praca w obszarze wsparcia klienta z zakresu finansów i wsparcia technicznego
    • Rozwiązywanie pytań oraz zapewnienie wysokiej jakości usług

    Wymagania

    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego B2/C1
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego B2
    • Doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane
    • Dostępność do pracy na pełen etat

    Oferta:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Ubezpieczenie na życie
    • Pakiet benefitów (karta multisport)
    • Imprezy integracyjne, okolicznościowe
    • Szkolenie wdrażające na stanowisko
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Biuro w dogodnej lokalizacji, blisko stacji metra (możliwość Home Office)