Operator maszyn produkcyjnych - Wielgolas Brzeziński, Polska - Gi Group

    Gi Group
    Gi Group Wielgolas Brzeziński, Polska

    2 tygodnie temu

    Gi Group background

    Dla naszego Klienta z branży poligraficznej poszukujemy osób na stanowisko: Operatora maszyn

    Miejsce wykonywania pracy: Nowy Konik k.Warszawy

    Operator maszyn produkcyjnych

    Numer referencyjny: 12861

    Miejsce pracy: Wielgolas Brzeziński

    Zadania:

    • produkowanie wyrobu zgodnie ze specyfikacją produktową
    • ustawianie właściwych parametrów maszyn
    • nadzór i kontrola jakości wyprodukowanych produktów
    • dbałość o stan techniczny maszyn

    Wymagania:

    • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
    • wykształcenie minimum zawodowe (kierunki poligraficzne mile widziane)
    • umiejętność organizacji pracy własnej oraz samodzielności w realizacji powierzonych zadań na wysokim poziomie
    • umiejętność pracy w zespole
    • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn introligatorskich (składarko-sklejarek)

    Oferujemy:

    • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem
    • program wdrożenia do organizacji i szkolenia niezbędne do samodzielnego wykonywania pracy
    • system premiowy uzależniony od wyników pracy do 20% miesięcznego wynagrodzenia
    • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie karty sportowej
    • dodatki do zakwaterowania w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010