Piaseczno

    Terapeuta Zajęciowy - Piaseczno, Polska - ORPEA

    ORPEA
    ORPEA Piaseczno, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 tydzień temu

    Default job background
    Pełny etat
    Opis

    Opis stanowiska

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za samodzielne planowanie oraz prowadzenie animacji dla mieszkańców Rezydencji Antonina.

    Profil kandydata

    • W swoją pracę wkładasz serce i rozumiesz potrzeby Pacjentów.

    • Posiadasz dyplom terapeuty zajęciowego.

    • Czerpiesz radość płynącą z pomagania innym.

    • Potrafisz organizować swój dzień pracy i ustalać priorytety.

    • Cechujesz się wysoką kulturą osobistą i odpowiedzialnością za swoją pracę.

    • Lubisz nawiązywać relacje z innymi ludźmi.

    • Posiadasz doświadczenie na zbliżonym stanowisku w pracy z seniorami, nie jest to jednak warunek konieczny.

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy, terminową wypłatę wynagrodzenia.

    • Dofinansowanie nauki (studia, kursy zawodowe).

    • Liczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy ORPEA.

    • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie) - dla osób, które chcą się związać z nami na dłużej.

    • Miłą atmosferę i wzajemną pomoc w Zespole.

    • Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

  • LUX MED

    Terapeuta Zajęciowy

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 dzień temu

    LUX MED Konstancin-Jeziorna, Polska

    Praca w Grupie LUX MED Terapeuta Zajęciowy - Konstancin-Jeziorna Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna Praca w ośrodku opiekuńczo-rehabilitacyjnym Tabita należącym do Grupy LUX MED. Placówka oferuje rehabilitację leczniczą oraz całodobową opiekę nad Pacjentami w każdym wieku, wymaga ...