Tczew

    Inżynier Urządzeń Grzewczych - Tczew, Polska - Apator

    Apator
    Apator Tczew, Polska

    5 godzin temu

    Opis
    Inżynier Urządzeń Grzewczych

    APATOR METRIX S.A.

    poszukuje kandydatów na stanowisko

    miejsce pracy: TCZEW

    Opis stanowiska

    Osoba na tym stanowisku dołączy do Działu R&D zatrudniającego inżynierów, konstruktorów, projektantów i programistów, którzy pracują nad rozwojem technologii dla nowej gałęzi działalności firmy.

    Spółka Apator Metrix to firma technologiczna tworząca innowacyjne urządzenia pomiarowe. Każdego dnia projektuje i produkuje coraz bardziej zaawansowane, nowoczesne i precyzyjne gazomierze w tym urządzenia typu smart, które pozwalają nie tylko na odczyt, ale również na gromadzenie i analizę dużej ilości danych. Firma produkuje urządzenia z przeznaczeniem na rynek polski jak i inne rynki świata. Obecnie firma chce rozszerzyć swoją działalność o produkcję urządzeń grzewczych.

    Głównym wyzwaniem dla projektanta urządzeń grzewczych będzie przygotowanie efektywnego produktu, który spełni nie tylko swoje funkcje grzewcze, zapewni niezawodność, ale też będzie się sprawnie komunikować z systemem informatycznym zarządzającym przepływem energii w zakresie spółdzielni lub innego obszaru niezależnego energetycznie.

    Zadania :

  • Projektowanie urządzeń grzewczych ze szczególnym uwzględnieniem pomp ciepła i kotłów elektrycznych
  • Modelowanie i symulacja działania źródeł ciepła
  • Tworzenie projektów technicznych urządzeń
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Weryfikacja techniczna komponentów urządzeń
  • Współpraca z zespołem R&D i firmą zewnętrzną dostarczającą system komunikujący się z urządzeniami grzewczymi
  • Samodzielne prowadzenie projektów i koordynowanie działań zmierzających do optymalnego wdrożenia
  • Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu energetyki, ciepłownictwa lub pokrewne (znajomość termodynamiki i zagadnień związanych z projektowaniem urządzeń grzewczych)
  • Doświadczenie w projektowaniu urządzeń grzewczych (preferowane pompy ciepła)
  • Umiejętność modelowania i symulacji działania źródeł ciepła
  • Znajomość programów: Solid Edge lub innych dedykowanych programów do symulacji i modelowania działania urządzeń i systemów ciepłowniczych
  • Znajomość przepisów, norm i standardów związanych z projektowaniem urządzeń w branży ciepłowniczej
  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem urządzeń elektronicznych i komputerowych systemów wbudowanych
  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, zdolności analitycznego i logicznego myślenia
  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy
  • Zaangażowanie i chęć podejmowania wyzwań
  • Oferujemy:

  • Ciekawą i bardzo rozwijającą pracę przy innowacyjnym projekcie w dziale R&D
  • Możliwość bliskiej współpracy z zespołem z Warszawy, rozwijającym od podstaw system informatyczny
  • Realny wpływ na powstanie pomp ciepła nowej generacji
  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie rynkowym
  • Pakiet relokacyjny
  • Stabilność zatrudnienia
  • Bogaty pakiet socjalny; zajęcia językowe; liczne warsztaty, szkolenia; niezapomniane wyjazdy i spotkania integracyjne; możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i skorzystania z dofinansowanej karty sportowej
  • Możliwość udziału w wielu firmowych inicjatywach sportowych oraz dofinansowanie opłat startowych wybranych dyscyplin sportowych
  • Wyjątkową atmosferę pracy w zgranym i zaangażowanym zespole

  • SPIE Building Solutions Sp. z o.o. pomorskie, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Nasze wymagania: doświadczenie w zakresie wykonywania prac o charakterze technicznym; · odpowiednie uprawnienia pozwalające na serwisowanie urządzeń grzewczych i gazowych; · czynne prawo jazdy kat. B; · zaangażowanie w powierzoną pracę; · Twój zakres obowiązków: · wykonywanie okr ...