Konsultant wdrożeniowy ERP - Wrocław, Polska - Team Quest

    Team Quest
    Team Quest background
    Umowa o pracę
    Opis

    Realizowane zadania:

  • Wdrażanie wybranych systemów Symfonia (50c, ERP).
  • Programowanie rozwiązań dodatkowych, raportów dla Klientów firmy;
  • Współudział w działaniach handlowych prowadzonych przez firmę;
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu Symfonia.
  • Udzielanie wsparcia serwisowego Klientom;
  • Dbałość o jakość usług i wizerunek firmy.
  • Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie we wdrażaniu systemów Symfonia
  • Chęć/umiejętność programowania wydruków i prostych modyfikacji w systemie (Symfonia AMBasic, SQL);
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się;
  • Chęć pracy z Klientem;
  • Dobra organizacja pracy.
  • Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o UoP/B2B: podstawa + prowizja;
  • Pracę w zgranym, kameralnym zespole;
  • Narzędzia niezbędne do pracy tj. laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Możliwość pracy hybrydowej po przebyciu okresu próbnego.