Pracownik utrzymania czystości w przedszkolu - Polska - GoWork

    GoWork
    GoWork Polska

    2 tygodnie temu

    Have Fun Preschool w Warszawie poszukuje pracowników utrzymania czystości.

    Pracownik utrzymania czystości w przedszkolu

    Obowiązki

    • W zakresie obowiązków jest utrzymanie czystości na salach przedszkolnych, schody i toaletach, szatnia oraz inne pomieszczenia i otoczenie Przedszkola. Do zadań osoby sprzątającej należy odkurzanie, mycie podłóg, wycieranie kurzy, dezynfekcja, mycie i dezynfekcja zabawek, mycie i dezynfekcja toalet, sezonowe mycie okien oraz ogólne utrzymanie czystości w Przedszkolu. Dodatkowo osoba na tym stanowisko powinna być otwarta i komunikatywna w kontakcie z dziećmi, tak aby współpracować z wychowawcami Przedszkola.

    Wymagania

    • utrzymanie porządku na terenie przedszkola
    • pomoc w bieżących sprawach wychowawcom przedszkola (np. w czasie posiłków dzieci)
    • sumienność i obowiązkowość
    • punktualność
    • otwartość
    • komunikatywność
    • chęć przebywania z dziećmi

    Oferujemy

    • umowę zlecenie
    • pracę w pełnym wymiarze godzin
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę w młodym, kreatywnym zespole
    • Praca w godzinach 7:00-15:00, 8: , 9:
    • Lokalizacja: Wirażowa 124 A Warszawa
    • Wszystkich zainteresowanych współpracą z nami serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.