Katowice

    Programista .NET - Katowice, Polska - COMARCH

    COMARCH
    COMARCH Katowice, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 dzień temu

    comarch background
    W Comarch lubimy pracować w .NET - wykorzystujemy go zarówno do tworzenia używanych przez całą firmę aplikacji wewnętrznych, ale przede wszystkim, budujemy w nim systemy dla naszych klientów. A wszystko z zachowaniem najwyższych standardów i przy współpracy wielu specjalistów

    Szukasz pracy, gdzie Twoje zadania, to nie tylko pisanie kodu, ale także wdrażanie własnych pomysłów i nadawanie kierunku rozwoju produktu? Jesteś na bieżąco z trendami, chcesz się stale rozwijać i nie lubisz nudy? Takich ludzi szukamy Aplikuj i dołącz do Comarch jako Programista .NET

    PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne (mile widziani studenci ostatnich lat z motywacją do rozwoju)
  • Doświadczenie w pracy z: NET/ C#, relacyjnymi bazami danych: postgreSQL lub MSSQL, systemem kontroli wersji GIT
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozumienie dokumentacji technicznej
  • Mile widziana znajomość:wzorców projektowych i architektonicznychtechnologii webowych: HTML/ CSS/ JavaScript/ AngularJSWinForms, WPF - Windows Presentation Foundationprocesów i narzędzi CI/CDjednego z silników ORM (np. NHibernate, EntityFramework)REST Web Servicesrozwiązań Continuous Integration
  • TWOJE ZADANIA

  • Rozwój oprogramowania Comarch w technologii .NET
  • Projektowanie, analiza i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej
  • Dbałość o jakość kodu poprzez stosowanie dobrych praktyk programowania: CleanCode, CodeReview
  • DLA CIEBIE

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia
  • Brak dress code'u
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • System płatnych poleceń pracowniczych
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia oraz wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Indywidualny plan szkoleń, konferencji oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach

  • eConsulting

    PL/SQL Developer

    Znalezione w: Talent PL Premium - 4 dni temu

    eConsulting Katowice, Polska

    Rola: Programista PL/SQL · Lokalizacja: Katowice (praca hybrydowa, zdalnie) · Projekty: Systemy okołodefowe (system centralny def3000 oraz aplikacje własne wspomagające system centralny) · Co będziesz u nas robił? · Rozwój istniejących rozwiązań programistycznych · Tworzenie opro ...